Banery reklamowe Warszawa

Banery reklamowe to dobre narzędzie promocji, które wzbudza zainteresowanie i wybija Twoją firmę. Dzięki swoim niemałym wymiarom i mocnym grafikom, banery reklamowe z Warszawysą doskonałym sposobem na trafienie do szerokiego grona użytkowników. Baner jako forma reklamy wielkoformatowej jest w szczególności:

 • odporna na warunki atmosferyczne,
 • uniwersalna,
 • tania,
 • lekka,
 • posiada niewielkie ilości plastyfikatorów,
 • odporna na rozerwanie.

banery reklamowe 1

banery 1

Banery Warszawa

Struktura baneru składa się z bardzo odpornej siatki powlekanej, wylewanej PVC lub poliestrowej laminowanej. Baner z Warszawy jest na podłożu frontlight od 450g wzwyż (standardowo sprzedajemy frontlit 500g i więcej). Zgrzewany, oczkowany, z kanalikami lub bez obróbki cięty na ostro. Popularny i tani materiał reklamowy odporny na słońce, wodę i warunki atmosferyczne. banery mają wiele zalet:

 • banery laminowane wytrzymują okres ok. 12 mies. baner powlekany to okres ok. 60 mies. a baner wylewany może wytrzymać nawet kilkanaście lat,
 • niska cena wykonania baneru w Warszawie,
 • na banderze możesz mieć swój własny nadruk,
 • może być prezentowany wewnątrz i na zewnątrz budynku,
 • nasze banery zakończone są zgrzewami, oczkowaniem, tunelami lub są po prostu cięcie na ostro,
 • banery możesz powiesić na czym tylko chcesz np. ogrodzenia, przyczepki reklamowe, elewacja.

Banery jednostronne Warszawa

Jednostronne bannery to efektywne narzędzie reklamy, które gwarantuje znakomitą widoczność Twojej marki. Zaplanowane tak, aby przyciągnąć uwagę i dostarczyć skuteczną wiadomość, banery jednostronne z Warszawy są doskonałe do używania w różnych kontekstach.
Dzięki swojemu unikalnemu designowi i dużym rozmiarom, banery jednostronne w Warszawie są idealnym sposobem na zaznaczenie swojej obecności w tłumie. Możesz je dać w kluczowych miejscach, takich jak witryny sklepów, uliczne słupy ogłoszeniowe czy targi handlowe, aby wywołać uwagę potencjalnych odbiorców.

Banery dwustronne Warszawa

Idealne banery do miejsc w przestrzeni publicznej, w których możliwa jest obustronna ekspozycja reklamy. Baner dwustronny z Warszawy cechuje się unikalną warstwą wewnętrzną, która sprawia, że wydruk po obu stronach banera nie prześwituje na drugą stronę. Każda strona zapewnia świetny wydruk bez żadnego prześwitu.

Banery odblaskowe Warszawa

Sporadycznie stosowany, lecz szczególnie efektywny. Jeśli obok miejsca w Warszawie, w którym chcesz powiesić banery jest ruchliwa droga to możesz być przekonany, iż przemieszczające się w nocy samochody spektakularnie go oświetlą. Jest on dosyć kosztowny, a wiec najczęściej zamiast baneru odblaskowego z Warszawy nasi nabywcy decydują się na tradycyjny baner powlekany zakładając dla niego zewnętrzne oświetlenie.

advertising baner mockap

Na blogu o Banery reklamowe

Zamów rozmowę
Skontaktuj się z nami

Nasze biuro jest teraz zamknięte. Zostaw niżej swój numer telefonu, a oddzwonimy tak szybko jak to możliwe.

Jesteś 1 osobą, która uzupełniła dziś ten formularz.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obsługi zapytania wysłanego przez formularz kontaktowy.